Wie is wie?

pam Ename zou niet mogelijk zijn zonder zijn medewerkers.
Zowel het vast team als de gidsen staan paraat om te helpen waar nodig!

Marie-Claire Van der Donckt
Conservator
marie-claire.van.der.donckt@oost-vlaanderen.be 

Marga Bonte
Wetenschappelijk medewerker
marga.bonte@oost-vlaanderen.be 

Dominique De Vos
Deskundige educatie
dominique.de.vos@oost-vlaanderen.be 

Stefaan Decrock
Educatief medewerker 
stefaan.decrock@oost-vlaanderen.be 

Maurice Cornelis
Museumassistent
maurice.cornelis@oost-vlaanderen.be

Evelien Claeyé
Museumassistent
evelien.claeye@oost-vlaanderen.be

Gunther Bauters
Technisch assistent
gunther.bauters@oost-vlaanderen.be  

Kelly Lievens
Administratief medewerker
kelly.lievens@oost-vlaanderen.be


Jenny Vanden Haesevelde
Schoonmaakster
jenny.vanden.haesevelde@oost-vlaanderen.be

Gidsenteam (deel)
pam
Ename