Wie is wie?

pam Ename zou niet mogelijk zijn zonder zijn medewerkers.
Zowel het vast team van pam Ename als de gidsen staan paraat om te helpen waar nodig! 

Marie-Claire Van der Donckt
Conservator
marie-claire.van.der.donckt@oost-vlaanderen.be 

Wetenschappelijk medewerker
 

Dominique De Vos
Deskundige educatie
dominique.de.vos@oost-vlaanderen.be 

Anne Bockstaele
Administratief medewerker
 anne.bockstaele@oost-vlaanderen.be

Maurice Cornelis
Assistent onthaal en depot
maurice.cornelis@oost-vlaanderen.be

Evelien Claeyé
Assistent onthaal en depot 
evelien.claeye@oost-vlaanderen.be

Jenny vanden Haesevelde
Assistent onthaal en depot
jenny.vanden.haesevelde@oost-vlaanderen.be

Gunther Bauters
Technisch assistent
gunther.bauters@oost-vlaanderen.be  

Delphine Schiettecatte                                                          Poetshulp                                                           delphine.schiettecatte@oost-vlaanderen.be